Česká rodinná firma YOGGIES nabízí kvalitní zdravá krmiva pro psy. Její majitel Jiří Švihálek se rozhodl vyrábět krmiva bez chemie a z pravého masa na základě příběhu svého psa Roxyho, kterého se snažil zachránit po otravě. Závazkem YOGGIES je vracet psům jejich původní potravu z přírody s původní chutí a vůní, bez jakékoliv chemie i obilí. Psi jsou díky této stravě zdravější a vitálnější. YOGGIES nabízí několik typů krmiv pro psy – unikátní jogurt pro psy i kočky, granule pro psy lisovaná za studena, konzervy a pamlsky pro psy.

PES POTŘEBUJE HLAVNĚ MASO

Granule lisované za studena pro psy

Granule YOGGIES obsahují až 87% syrového masa, přičemž jejich receptury mají původ ve vyváženém syrovém BARFu, který je pro psy nejlépe stravitelnou a kvalitní potravou. Granule v žaludku psa nebobtnají, ale rozpouštějí se, čímž se potlačuje riziko torze žaludku. Žádná z receptur neobsahuje chemii, obilí, sóju, konzervanty ani zchutňovadla. Trávení granulí podporuje peristaltiku, která zaručuje snížení rizika zažívacích potíží.

Jogurty pro psy

Jogurt byl původně vymyšlen pro majitelova psa Roxyho, který trpěl po otravě průjmy a zažívacími potížemi. Tento dnes již patentovaný jogurt YOGGIES byl prvním krmivem, který Roxymu srovnal jeho zažívací trakt a zachránil mu tak zdraví. Jogurty jsou bez laktózy, vyrobené na základě plnotučného ovčího mléka. Posilují imunitní systém psa a jsou skvělé pro štěňata po odstavu, kterým dodávají živiny a posilují jejich imunitní systém.

Konzervy pro psy

Všechny receptury konzerv pro psy YOGGIES jsou vyvíéjeny tak, aby byly co nejlépe stravitelné. Jsou vyráběny bez jakékoliv chemie, obilí, sóji a konzervantů, prochází tepelným procesem.

Konzervy jsou vhodné jako krátkodobé, kvalitní a plnohodnotné krmivo pro psy sloužící ke zpestření potravy.

www.yoggies.cz