V současné době si všichni přejeme mít dostatek zázemí za rozumnou cenu. Také přemýšlíte nad tím, že byste pro svůj pozemek rádi použili garáž pro své auto, ale představa dlouhé stavby vás neláká? Montované garáže jsou hotové jen za pár hodin. A můžete ji kdykoliv přemístit.

Zázemí za nízkou cenu

Oproti klasické stavbě garáže je garáž na klíč skutečně výhodnou stavbou. Montované garáže stojí jen několik desítek tisíc a představují trvalou ochranu vašeho vozidla před povětrnostními vlivy. Ať již bude venku sněžit, pršet, nebo svítit ostré slunce, váš automobil bude stále v bezpečí. Nízká cena je dána rychlostí stavby tohoto typu garáže.

Vlastní garáž s omítkou

Stačí jen jediný den a na vašem pozemku může stát montovaná garáž i s omítkou. Dostatečné zázemí pro celoroční bezproblémové používání vašeho vozidla tak máte hotové skutečně za krátkou chvíli. Zatímco v přístřešku nemělo vaše vozidlo žádnou ochranu před chladem, v garáži je ochráněno před mrazy i vysokými teplotami okolního prostředí.

Těžká technika? Ani náhodou!

Stavbu montované garáže zajišťuje firma, která přiveze jednotlivé díly přímo na místo. Následuje pečlivé sestavení garáže, kterou jste si zvolili. Na váš pozemek přitom nebude nutné povolávat žádný druh těžké techniky. Vše bude sestaveno přímo na místě.

Je libo změnu místa? Není nejmenší problém

Někdy si pro svůj pozemek zvolíme jinou dispozici jednotlivých komponentů, než jakou skutečně potřebujeme. Když vám na pozemku stojí klasická garáž, už s tím moc nenaděláte. Zato montovaná garáž se snadno přemístí na nové místo na vašem pozemku, kde bude opět perfektně sloužit.

Na vašem pozemku může stát garáž přesně podle vašich potřeb. Bude se jednat o místo na stání pro jedno auto, nebo bude potřeba ubytovat více vozidel? Garáž na míru bude na místě stát za jeden jediný den.