Chystáte se letos na jaře oslavit své narozeniny, výročí, pracovní povýšení nebo jinou příležitost velkolepou domácí oslavou? Máte v plánu na oslavu pozvat většinu svých známých, rodinných příslušníků a kolegů z práce? Velmi snadno se může počet účastníků oslavy vyšplhat třeba na 30. Tolik osob se do interiéru nevejde a tak musí na zahradu. Jenže realizace zahradní párty je složitá na přípravy. Co všechno je potřeba zajistit?

Krytý prostor před větrem a deštěm

Na jaře se nikdy nemůžete stoprocentně spolehnout na to, že venku bude v termínu konání oslavy příjemné bezvětří, teplo a slunečno. Pro všechny své hosty musíte mít připravený prostor, kde budou chráněni před deštěm, větrem a zimou. I když máte na zahradě pergolu, do ní se vám asi 30 hostů nevejde. Ideálním řešením vašeho problému je půjčovna párty stanů. Co vlastně párty stany jsou? Jednoduché stany s kovovou konstrukcí a odolnými potahy na vrchní straně i na bocích.

Párty stany nabízí možnost kombinace

Kdybyste si chtěli koupit kvalitní nůžkový stan, tak velikost 3×3 metry by vás vyšla i na 10 000 Kč. A pod takový stan by se stejně 30 osob nevešlo. Naštěstí si ho nemusíte kupovat, ale stačí jednorázově půjčit. Kvalitní půjčovna párty stanů nabízí k půjčení několik variant a velikostí párty stanů. Ty se dají libovolně napojovat a kombinovat. Můžete vytvořit i různé sekce. V jednom stanu bude jídelní sekce, v dalším se bude sedět, v dalším tančit a nezapomínejte ani na dětský koutek. Party stany jsou víceúčelové.

Jaké další vybavení?

Kromě samotných stanů je velmi důležitou součástí i jejich vybavení. Pro své hosty musíte zajistit teplé prostředí, což v zimě dokáží nejlépe plynové zářiče. Nezapomínejte na dostatečné množství míst k sezení. Každý host musí mít své místo. Postačí lavice a stoly, které si také můžete půjčit. Kompletní servis pro vaši akci zajistí například firma AZ Rent. Tento specialista na půjčování zahradních párty stanů nabízí i kompletní výbavu – sety lavic a stolů, grily, výčepní zařízení a další výbavu. Ke každé zahradní oslavě se grilované pokrmy hodí nejlépe. Letos je ještě můžete udělat na půjčeném grilu, ale na příští rok už si můžete postavit zahradní gril a krb vlastní. A to dokonce vlastními silami. Jak na to, se dozvíte v tomto článku.