Skutečně originálním a netradičním dárkem jsou ovocné kytice. Obdarovanému uděláte radost nejen díky krásnému a estetickému vzhledu této nevšední kytice, ale navíc si na ní může pochutnat. Ovocné kytice frutiko jsou zhotoveny z čerstvého, zdravého a chutného ovoce, které je navíc ozdobeno kvalitní čokoládou. Nemusíte se o nic starat, nikam chodit ani nosit ovocnou kytici obdarovávané osobě. Tuto službu si totiž můžete jednoduše objednat online a kurýr tento originální dárek doveze na příslušnou adresu v Praze nebo v Brně za pár hodin od převzetí vaší objednávky.

Ovocná kytice potěší každého

Obzvláště po vánočním přejídání určitě každý přivítá změnu v podobě zdravého ovoce, které je plné vitamínů a minerálních látek. Ovocná kytice je vhodným dárkem pro vaše rodiče, děti nebo přátele. Hodí se k nejrůznějším příležitostem, ať už se jedná o narozeniny, úspěšné zvládnutí zkoušek na vysoké škole, výročí svatby, den svatého Valentýna či k jakékoliv jiné události. Zdravý dárek se prostě hodí vždy a každému, zvláště když je nádherně upraven.

Ovocné bonboniéry

Nechcete-li mít výčitky, že se proviňujete tím, že rádi mlsáte čokoládové bonbóny, dopřejte si příjemnou změnu. Své oblíbené laskominy se nemusíte úplně vzdávat, ale naopak si můžete i nadále pochutnávat na bonboniéře. Ovšem zcela netypické, neboť se jedná o luxusní bonboniéry z čerstvého ovoce v belgické čokoládě. Ovocné bonboniéry jsou skvělým tipem na dárek, kterým můžete potěšit nejen sebe, ale i své blízké.

Nabídka ovocných bonboniér

Vybírat můžete z několika druhů. Skvěle chutnají například jahody namáčené v kvalitní belgické čokoládě. Zlatá čokoláda vypadá na jahodách luxusně a zlaté jahody mohou obohatit romantický večer. K blížícímu se Valentýnu si můžete pro svou milou objednat ovocnou bonbonieru Sladký Valentýn, kterou tvoří banány, jablka Granny Smith, jahody, tmavá a bílá čokoláda a čokoládová srdíčka. Dalšími typy jsou ovocný tác, vánoční kolekce, ananasový květ, svatební výslužka a celá řada dalších nádherných a zdravých bonbonier a kytic.

Tip na překvapení

Ovocnou kytici či ovocnou bonbonieru můžete nechat doručit kamkoliv po České republice. Kurýři rodinné firmy Frutiko tento originální dárek společně s kartičkou s vaším vzkazem dovezou až k rukám obdarovaného.